Elektrik Taahhüt sektöründe 2006 yılından itibaren faaliyete başlayan Fortes Elektrik, sektördeki gelişim ve değişimi takip ederek inovasyonu kurumsal yapısı ile özleştirmiş Türkiye’nin gelecek vadeden Elektrik Taahhüt firması konumundadır.

Fortes Elektrik; etüt proje, taahhüt, kuvvetli akım sistemleri, zayıf akım sistemleri ve orta gerilim sistemleri alanlarında Fortes Mühendislik şirketler grubunun bir parçası olarak hizmet vermektedir.

Gelişime yönelik yatırımları ve güçlü altyapısıyla Maltepe Cevizli de bulunan kurumsal satış ve operasyon merkezi, 35 şubesi, 250 araçlık hizmet filosu, 550 personeli ve 250 ustasıyla beklentilerin üstünde hizmet üretiyor. İstanbul, Kocaeli, İzmir, Balıkesir, Tekirdağ, Edirne, Manisa, Bursa, Konya, Antalya, Isparta, Kahramanmaraş, Gaziantep, Urfa, Malatya, Kilis, Giresun, Ordu ve Trabzon’da bulunan Şubeleri ile 81 ilde yayılmış geniş satış ve hizmet ağı ile ısıtma soğutma ve elektrik taahhüt sektöründe çözümler sunuyor.

Müşterileri ile birebir iletişime geçerek ne istediklerini analiz eden ve buna göre mimari ötesi çözümler geliştiren Fortes; kalite belgeleri, sosyal sorumluluk projeleri ile doğa ve insana verdiği değeri güçlendiriyor. Elektrik Taahhüt alanında hizmet verdiği yüzlerce ürün grubunu, sektöründe dünyanın ve ülkemizin önde gelen markalarından temin ederek tüketiciyle buluşturuyor.


HİZMET AĞIMIZI KEŞFEDİN

Hizmet noktası sayfamızı ziyaret ederek en yakın şubemizi bulabilirsiniz.

Keşfet

YARDIMA İHTİYACINIZ MI VAR?

İletişim sayfasını ziyaret ederek veya çağrı merkezimiz aracılığı ile yardım alabilirsiniz.

Yardım Al

BİLGİ ALIN

İletişim sayfasını ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi Al

Haber Bültenimize Abone Olun

Yeni ürünlerimiz ve kampanyalarımız hakkında bilgi sahibi olun.